23 листопада 2023 року представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи канд. пед. наук Олександр Губачов, начальник відділу організації наукової роботи та гендерних питань, канд. техн. наук Сергій Владов і голови циклових комісій «Технічного обслуговування авіаційної техніки», «Аеронавігації», «Економіки, соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін», канд. хім. наук Тетяна Козловська, Світлана Дроздова, канд. екон. Наук Олена Пушкар провели профорієнтаційну роботу в освітніх закладах м. Світловодськ:

• Комунальний заклад «Ліцей сучасної освіти «Інтелект» Світловодської міської ради»;
  • Спеціалізована загально-освітня школа № 3;
  • Загально-освітня школа № 2.

Під час зустрічі була висвітлена всебічна інформація про напрями підготовки і спеціальності, за якими випускники можуть вступати до  Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, що допоможе випускникам з вибором професії, вирішальної у подальшому житті.

Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ розповіли про особливості вступу, умови навчання, побуту, були обговорені різноманітні заходи, в яких беруть участь теперішні здобувачі освіти.

Наприкінці зустрічі майбутні випускники задали багато питань, на які були надані кваліфіковані розгорнуті відповіді.