Голова курсантсько-студентської ради 

Ходін Дмитро Сергійович

Курсантсько-студентська рада Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ є невід'ємною частиною громадського самоврядування Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

     Студентське самоврядування об'єднує всіх студентів та курсантів коледжу. Усі студенти та курсанти, які навчаються в коледжі, мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування.

 • Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів, курсантів та їх участь в управлінні коледжу.
 • Студентське самоврядування є важливим елементом розвитку суспільства, що сприяє вихованню молодих управлінців та організаторів.
 • Курсантсько-студентська рада коледжу бере участь в обговоренні та вирішенні питань удосконалення освітнього процесу, науково-дослідної роботи, призначення стипендій, організації дозвілля, оздоровлення, побуту та харчування, бере участь у вирішенні питань, у роботі вчених рад, висловлює думку студентів, до якої прислухається адміністрація. 

  Якщо ти енергійний та кмітливий, мудрий і активний, маєш велике бажання зробити життя коледжу цікавішим, то приєднуйся до нашої команди.

  Керівництво Курсантсько-студенської ради коледжу: 

  Голова курсантсько-студентської ради - Ходін Дмитро Сергійович

  Заступник голови курсантсько-студентської ради - Гиренко Вікторія Олександрівна 

  Секретар курсантсько-студентської ради - Майгур Олексій Олександрович

  Контактна інформація:
  Адреса: 39600, Україна, Полтавська обл., м.Кременчук, вул. Перемоги 17/6 
  E-mail: [email protected]

  Заступник голови курсантсько-студентської ради

  Гиренко Вікторія Олександрівна

  Секретар курсантсько-студентської ради

  Майгур Олексій Олександрович