ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує на навчання випускників 11 класів.


Роковини твору "Енеїда"

В цьому році на державному рівні країна відзначає 225 років з моменту видання "Енеїди" Івана Котляревського.


Змагаймось за нове життя!

Під керівництвом викладачки циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки Віри Валеріївни Сіори молодь Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ активно взяла участь у конкурсі «Змагаймось за нове життя - 2023». 


Профорієнтаційна робота

30 травня 2023 року представники КЛК ХНУВС начальник відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи  Руслана Бабіна та фахівець Марія Олександрова-Ховрат активно провели профорієнтаційну роботу в Опорному закладі "Омельницький ліцей" Кременчуцького району Полтавської області.


Участь представників/представниць у конкурсі «Неймовірні жінки України на захисті миру та безпеки»

Представники/ представниці  Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ на запрошення Коаліції «Харківщина 1325» та Харківської обласної військової адміністрації взяли участь у  конкурсі постерів «Неймовірні жінки України на захисті миру та безпеки».


Профорієнтаційна робота відділу організації наукової роботи та гендерних питань і навчального відділу

Представники КЛК ХНУВС у Комунальному закладі культури Кременчуцької міської публічної бібліотеки провели профорієнтаційну роботу щодо вступу у Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ.

 


Науковий квест з питань гендерної рівності

На виконання проєкту «Світлофор політики ЄС: гендер, права, міграція та цифровізація» (GeRiMiD) програми Еразмус+ за напрямом Жан Моне на базі КЛК ХНУВС проведено інтерактивний захід – науковий онлайн-квест з питань гендерної рівності. 


Виставка наукових здобутків коледжу

З 16 по 25 травня 2023 року у Комунальному закладі культури Кременчуцької міської публічної бібліотеки (Центральної міської бібліотеки)  відкрили виставку наукових здобутків коледжу, присвячену до Дня науки в Україні.

 


Круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин»

29 травня 2023 року у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл на тему «Актуальні проблеми психології особистості та міжособистісних взаємин».


ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДІАЛОГ: ОБ’ЄДНУЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

26 травня 2023 року начальник відділу міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи Ірина Гладирь разом з курсантами КЛК ХНУВС головою курсантсько-студентського самоврядування Дмитром Ходіним, Маргаритою Капцевич та Олексієм Волошиним взяли участь у міжнародному телемості «Європейський діалог: об’єднуємо зусилля заради майбутнього».


Усі новини...