Соціальний проект "Прихисток"

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС доєднався до Всеукраїнського соціального проекту "Прихисток"


До уваги стейкхолдерів (здобувачів вищої освіти, випускників, потенційних роботодавців)

У зв’язку з проведенням щорічної процедури моніторингу та перегляду освітньо-професійних програм циклові комісії працюють над внесенням змін до освітньо-професійних програм та виносять їх на публічне обговорення 


Верховна Рада України скасувала ЗНО-2022

Верховна Рада України скасувала зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2022 році. Вступна кампанія пройде за спеціальною процедурою, механізм ще розробляють.


Звернення Департаменту освіти, науки та спорту МВС України

Шановні колеги! Місяць тому ворог підступно ступив на нашу мирну землю, знищуючи людські долі, руйнуючи наші міста. Нажаль, ми маємо втрати. Серед Захисників, серед друзів, знайомих, викладачів, а також курсантів та студентів.


Звернення до медіаспільноти та цивільного населення

Максимально обмежте фіксацію:

  • ракет, що летять або влучили;
  • назви вулиць, зупинки транспорту, магазини, заводи;
  • переміщення Українських військових, військові обʼєкти;
  • роботу протиповітряної оборони;
  • місце обстрілу або попадання снаряду;
  • адреси, візуальну привʼязку або координати боїв;
  • номери автомобілів, бронетехніки;
  • потерпілих чи загиблих (крім офіційних даних).


Як діяти в умовах війни?

Державний центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформполітики розробив бот Dovidka Info в Telegram і Viber.


Почав діяти Телеграм-бот Міністерства освіти і науки України Іnfo Science Bot

Міністерством освіти і науки України створено Телеграм-бот Info Science. Лише за добу Bot зібрав понад 1000 активних користувачів,  що свідчить про актуальність ресурсу. Info Science Bot продовжує поповнювати базу даних і оперативно інформувати науковців, інноваторів і стартаперів про новини та можливості.


Для всіх, хто хоче підтримати Україну, створено портал гуманітарної допомоги Help.gov.ua

В зручному форматі на ньому можна дізнатись як відправити і кому адресувати гуманітарний вантаж, як перерахувати кошти для підтримки армії чи допомоги постраждалим мирним мешканцям, контакти закордонних та українських гуманітарних хабів тощо. 


Денис Монастирський розповів, який внесок кожен може зробити в спільну перемогу України

Політики в гонитві за політичним впливом на людей не повинні заважати українським захисникам – Збройним Силам України і всьому безпековому сектору — виконувати свою справу перемоги над ворогом. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.


Дбаємо про безпеку

Керівництво Збройних Сил України закликає українських громадян утриматися від публікацій: персональних даних, фотографій, що містять особи офіцерського складу (командирів підрозділів); геолокаційної, візуальної, адресної прив'язки до місць виконання завдань військовими; фото, відео та точної територіальної прив'язки бомбосховищ.


Усі новини...