Шановні вступники на базі 11 класів!

Шановні вступники на базі 11 класів та з дипломом молодшого спеціаліста!


Запрошуємо Вас на навчання

Мрієш про небо, про сучасну та якісну освіту? Вступай до Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ


Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про вищу освіту” , Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад наукових працівників Кременчуцького льотного коледжу


Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Закону України "Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників:

 


Довгоочікувані нагороди - ГРАН-ПРІ Міжнародного фестивалю!

Вокальний ансамбль "Крила", (кер.Тетяна Булат) Кремечуцького льотного коледжу ХНУВС брав участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Діти України за мир"


Курсанти КЛК ХНУВС підтримують громадський рух

Курсанти та студенти Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС активно підтримують громадський рух за мир, чим підіймають моральний дух бійців ЗСУ та наближають Перемогу України!


Соціальний проект "Прихисток"

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС доєднався до Всеукраїнського соціального проекту "Прихисток"


До уваги стейкхолдерів (здобувачів вищої освіти, випускників, потенційних роботодавців)

У зв’язку з проведенням щорічної процедури моніторингу та перегляду освітньо-професійних програм циклові комісії працюють над внесенням змін до освітньо-професійних програм та виносять їх на публічне обговорення 


Верховна Рада України скасувала ЗНО-2022

Верховна Рада України скасувала зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у 2022 році. Вступна кампанія пройде за спеціальною процедурою, механізм ще розробляють.


Звернення Департаменту освіти, науки та спорту МВС України

Шановні колеги! Місяць тому ворог підступно ступив на нашу мирну землю, знищуючи людські долі, руйнуючи наші міста. Нажаль, ми маємо втрати. Серед Захисників, серед друзів, знайомих, викладачів, а також курсантів та студентів.


Усі новини...