ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2024!


ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ запрошує на навчання випускників 11 класів


Засідання дискусійного клубу

21 лютого 2024 року було організовано та проведено дискусійний клуб за темою «Безпечне цифрове освітнє середовище – бесіда з ChatGPT»


Науковий семінар «Організація обслуговування гідравлічних систем»

20 лютого 2024 року у дистанційному форматі відбувся науковий семінар на тему: «Організація обслуговування гідравлічних систем»


Увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2024 року працівники та здобувачі освіти КЛК ХНУВС провели патріотичний захід із вшанування пам'яті подвигу учасників Революції Гідності та пам'яті Героїв Небесної Сотні. Також поклали квіти біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» на вулиці Соборній.


Зустріч курсантів коледжу з представниками Державної Прикордонної Служби України

15 лютого 2024 року відбулася зустріч курсантів коледжу, з представниками Державної Прикордонної Служби України південного регіонального управління (м.Одеса)


Бінарне заняття «Технології (Інформатика та обчислювальна техніка)»

14 лютого 2024 року проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Технології (Інформатика та обчислювальна техніка)» за темою «Структура сучасної інформатики».


Онлайн-зустріч з представником Польського Університету Rzeszów University of Technology

13 лютого 2024 року начальник відділу міжнародних зв’язків та міжвузівської роботи Ірина Гладирь спільно з начальником відділу організації наукової роботи та гендерних питань Сергієм Владовим провели онлайн-зустріч з представником Польського Університету Rzeszów University of Technology (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza).

 


V Міжнародний II туровий конкурс вокального мистецтва «Favorites Vocal»

Завідувач клубу відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи КЛК ХНУВС Тетяна Булат зараз працює як членкиня жюрі міжнародного дистанційного фестивалю в V Міжнародному II туровому конкурсі вокального мистецтва «Favorites Vocal».


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Сьогодні  09.02.2024 року у Кременчуцькому льотному  коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі відбувся День відкритих дверей для випускників 11 класів Полтавської та Кіровоградської областей.