Підготовчі курси до НМТ/ЗНО

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ оголошує дистанційні підготовчі курси для складання НМТ/ЗНО.

Профорієнтаційна робота

Заступник директора КЛК ХНУВС Юрій Шмельов відвідав професійно-технічне училище № 5 м. Світловодськ та провів робочу зустріч із в.о. директора Качковською Оленою Іванівною.

Презентація книги "Незагойні рани"

29 січня відбулася презентація книги "Незагойні рани" Федора Чужі, у якому взяв участь колектив коледжу "Крила"

Привітання із 130 річчям Кременчуцьку міську публічну бібліотеку

Вокальний гурт "Крила" Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС привітав із 130 річчям Кременчуцьку міську публічну бібліотеку.

Виставка в міській бібліотеці імені І.Торубари

Представники КЛК ХНУВС взяли участь у щорічній виставці в міській бібліотеці імені І.Торубари

Бінарне заняття з навчальної дисципліни "Основи теорії гендеру"

02 лютого 2023 року в навчальних групах ТМдбср-20-1, ТМдбср-20-2 викладачкою циклової комісії соціально-гуманітарних, філологічних дисциплін та фізичної підготовки Юлією Кошевою та відповідальною з гендерних питань, кандидаткою економічних наук, доценткою кафедри соціальних та економічних дисциплін ХНУВС Мариною Петченко було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни "Основи теорії гендеру" на тему: "Гендер як соціальний феномен".

Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)»

25 січня 2023 року в навчальній групі Пдср-19-1б було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» на тему «Нормативні засади мови авіаційного спрямування» з використанням мовно-літературного та історичного матеріалів героїчної сторінки української історії «Крути. 29 січня 1918 року».

Бінарне заняття

Бінарне заняття з навчальної дисципліни "Технологія конструкційних матеріалів"

Вшанування пам'яті загиблих у Броварах.

Кременчуцький льотний коледж Харківського національного університету внутрішніх справ вшанував пам'ять загиблих у авіакатастрофі в Броварах.

Профорієнтаційна робота

Представники КЛК ХНУВС відвідали Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою та провели зустріч із заступником начальника ліцею з навчальної роботи, т.в.о. начальника ліцею Ларисою Кулик, заступником начальника ліцею з виховної роботи Володимиром Метелем, практичним психологом Іриною Васильєвою.