В рамках налагодження співпраці з Польським Університетом, курсанти, курсантки та студенти, студентки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС 3 грудня 2021 р. взяли участь у відкритій міжнародній онлайн-лекції "Польща і Україна - 30 років партнерства", яку презентували Почесне консульство України в Бидгощі та університет Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy (Польща) присвячену подіям 1-2 грудня 1991р., згадали основні події співпраці Польщі і України від моменту коли 01.12.1991 більшість українців на референдумі підтримали незалежність України, а 02.12.1991 український суверенітет визнала Польща (першою серед усіх країн світу).

Польські колеги запропонували та презентували можливості співпраці у таких програмах як Copernicus, Erasmus+, програми подвійного та паралельного дипломування, стажування для науково-педагогічного та педагогічного складу та участь у конференціях.

Онлайн-лекцію презентували:
- Почесний Консул України в Бидгощі, Президент Університету економіки Кшиштоф Сікора;
- Проректор з міжнародних справ Університету економіки в Бидгощі проф. WSG Мажена Собчак-Міхаловська;
- Директор Інституту Європейського Університету економіки в Бидгощі проф. Світлана Кашуба.