У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулась зустріч директора коледжу Руслана Яковлева, заступника директора коледжу з навчально-методичної та виховної роботи Юрія Шмельова з представниками АТ «Мотор Січ», а саме з директором по управлінню персоналом Олімпієм Покатовим, заступником начальника управління кадрів по роботі з інженерно-технічним персоналом Олексієм Забугою.

При зустрічі сторони обговорили питання щодо подальшого надання якісних освітніх послуг та необхідності підготовки фахівців льотно-технічного персоналу для авіаційних структур України та підрозділів МВС України. Як результат зустрічі сторонами було підписано Договори про надання освітніх послуг та проходження практики здобувачами освіти КЛК ХНУВС на АТ «Мотор Січ».