01 грудня 2021 року директор Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Яковлєв, заступник директора з навчально-методичної та виховної роботи, кандидат технічних наук Юрій Шмельов, завідувач відділення фахової підготовки, кандидат технічних наук Сергій Владов взяли участь у міжнародній конференції «VIII International conference «Information Technology and Implementation» (IT&I-2021)», яка відбулася у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Представники коледжу презентували роботу «Parameter Debugging (Regulation) Method of Helicopters Aircraft Engines in Flight Modes Using Neural Networks», присвячену розробці методу налаштування (регулювання) параметрів технічного стану авіаційних двигунів вертольотів у польотних режимах із використанням нейронних мереж прямого поширення, які у сучасному світі мають вагоме значення в інтелектуалізації процесу моніторингу динамічних об’єктів. Матеріали конференції будуть видані у періодичному виданні CEUR Workshop Proceedings http://ceur-ws.org/ (м. Аахен, Німеччина) й будуть внесені да міжнародних баз даних Scopus і DBLP.