У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» курсанти, студенти та працівники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ дистанційно пройшли курс «Гендерна рівність та протидія сексуальним домаганням у військовій сфері», проведеного на онлайн-платформі Prometheus.

Під час проходження курсу розглядалися наступні питання: гендерні стереотипи та гендерна рівність; забезпечення гендерної рівності у військовій сфері; гендерне насильство та сексуальні домагання; протидія сексуальним домаганням у військовій сфері.

Залучення керівництва, науково-педагогічного складу, представників структурних підрозділів та здобувачів освіти коледжу до цілі досягнення гендерної рівності у ЗВО сектору безпеки і оборони – спільна справа працівників закладу вищої освіти у розвитку нових знань та набуття корисних навичок у формуванні фундаменту гендерної культури та ініціатив.

За успішно складені іспити учасники курсу отримали сертифікати.

КЛК ХНУВС