Викладачем циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Віталієм Москаликом проведено круглий стіл «Новітні технології при виробництві та використанні акумуляторних батарей (АКБ)».

Викладач звернув увагу учасників, на те, що розвиток новітніх технологій при виробництві та використанні акумуляторних батарей має багато різних аспектів, на жаль, не тільки позитивних, а й негативних. Сьогодні, не дивлячись на значний розвиток новітніх технологій, великої шкоди навколишньому середовищу завдає як виробництво, так і утилізація батарей.

Під час круглого столу прозвучали доповіді за темами:  «Види та коротка характеристика АКБ», «Технологія створення АКБ», «Застосування АКБ», «Застосування новітніх технологій при виробництві АКБ», «Застосування новітніх технологій при використанні АКБ». Учасники заходу обговорили доповіді та актуальні питання, що в них розлядалися.

КЛК ХНУВС