На цикловій комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ викладачами Оленою Давітая та Валентиною Сиволожською було проведено олімпіаду з дисципліни «Технологія нафтопродуктів». Олімпіада надає можливість перевірити розуміння здобувачами освіти технологічних процесів та хімічних перетворень, розвиває пізнавальну діяльність здобувачів у нафтопереробній галузі, а також творче мислення, що дозволяє аналізувати проблеми та шляхи їх вирішення при вивченні предмету.

В олімпіаді взяли участь 11 здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Технічне обслуговування засобів зберігання, транспортування та заправлення пально-мастильними матеріалами». Олімпіада відбувалася в один етап. Її учасникам було запропоновано тестові завдання та розв’язання задач.

За результатами перевірки робіт було визначено переможців: Ірина Васильєва – І місце, Дар’я Каніболоцька – ІІ місце, Любов Постернак – ІІІ місце.

КЛК ХНУВС