Викладач циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат технічних наук, доцент Яна Долударєва провела серед здобувачів вищої освіти олімпіаду з дисципліни «Опір матеріалів». Олімпіада  проходила в один етап, під час якої учасникам було запропоновано розв'язати задачі та виконати завдання. Захід дав можливість його учасникам поглибити знання з методів розрахунків на міцність та жорсткість елементів конструкції, вдосконалити свої навички працювати з розрахунковими схемами.

За результатами проведення олімпіади було визначено переможців. Призові місця посіли курсанти: Іван Ткаченко – І місце, Єгор Піддубний – ІІ місце, Владислав Россочинський – ІІІ місце.

КЛК ХНУВС