Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – професор циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Юрій Гаврилюк та електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування обслуговуючого персоналу Юрій Коваль для здобувачів освітньо-професійної програми «Аеронавігація» спеціальності «Авіаційний транспорт» провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Основи електрики та електроніки» за темою «Трансформатори».

Здобувачі освіти ознайомилися з поняттям трансформатор, принципом його роботи та поняттям коефіцієнта корисної дії трансформатора. Юрій Коваль продемонстрував різні типи трансформаторів та ознайомив курсантів з їх експлуатацією не тільки на повітряних суднах, а й у побуті.

Наприкінці заняття спеціалісти відповідали на багаточисленні запитання курсантів.

КЛК ХНУВС