Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Людмила Бондаренко прослухала онлайн-курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах», проєкт якого організований Міністерством закордонних справ Німеччини.

У курсі були представлені інноваційні способи підвищення якості викладання, оновлення освітніх програм, управління змінами у ЗВО. Курс «Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах» - результат співпраці експертів з України та Німеччини, викладачів і співробітників ГО «Вище», Саксонського центру викладання та навчання у вищій школі (HDS) (Німеччина) і Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Отримані знання будуть використані в освітньому процесі.

КЛК ХНУВС