Викладачка-методистка вищої категорії циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Галина Луценко дистанційно пройшла міжнародне стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід», що відбулося на базі кафедри Польсько-Українських Студій Ягеллонського Університету (м. Краків, Польща) із залученням громадської організації «Соборність» (Україна).

Мета заходу – формування загального уявлення щодо проєктного менеджменту та здобуття практичних навичок розробки власних освітніх проєктів. Під час проходження стажування викладачка коледжу прослухала курс лекцій провідних фахівців Польщі та України з проблем фандрейзингу. Разом із колегами вона підготувала проєкт на тему «Цифрова трансформація освітнього середовища закладу освіти (DiTrEdu)».

За результатами стажування Галина Луценко отримала міжнародний сертифікат.

КЛК ХНУВС