На цикловій комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Електричні машини та апарати» серед здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Олімпіаду організував та провів викладач циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії Євген Волканін. Він зазначив, що електричні машини та апарати – це головні елементи будь якого електричного устаткування на виробництві, у побуті, в електроенергетиці, на повітряному, залізничному чи автомобільному транспорті, тому для випускників спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» є необхідними знання теорії та розуміння фізичної суті електромагнітних, механічних, теплових процесів, що протікають в електричних машинах та апаратах.

З настановами та побажаннями найкращих результатів участі в олімпіаді побажали молоді голова циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Альона Хебда та методист відділення навчально-методичної роботи та організації ліцензування Катерина Скрипець.

За результатами участі у І етапі олімпіади переможцями стали й отримали грамоти:

Олександр Хиценко – І місце;

Катерина Дорошенко – ІІ місце;

Богдан Поцибай – ІІІ місце.

КЛК ХНУВС