На цикловій комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ серед здобувачів вищої освіти третього курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» відбулася олімпіада з дисципліни «Альтернативні джерела енергії».

Олімпіаду організував та провів професор циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання, кандидат технічних наук, спеціаліст вищої категорії Юрій Гаврилюк. Він зазначив, що альтернативні джерела енергії – це сучасні енергетичні установки та технології, що зменшують вплив на навколишнє середовище та отримують електричну та теплову енергії із різних видів енергії.

Також у вікторині взяли участь викладачі циклової комісії Євген Волканін та Юрій Стущанський.

У І етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Електричні машини та апарати» призові місця отримали здобувачі освіти: Богдан Поцибай – І місце, Назар Драч – ІІ місце, Олексій Миронович – ІІІ місце. Переможців нагороджено грамотами.

Щиро дякуємо учасникам олімпіади і вітаємо переможців! Бажаємо успіхів, творчої наснаги та нових перемог.

КЛК ХНУВС