Представниця Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відповідальна з гендерних питань Марина Петченко, науковий співробітник відділу організації наукової роботи та гендерних питань Вадим Орел, наукова співробітниця  цього ж відділу Ольга Глазунова, курсантки Вікторія Гиренко, Катерина Рикова та Вікторія Руденко відвідали інтерактивну фотовиставку-перфоманс  під назвою «Моє Я».

На виставці представлені портрети з  QR-кодом  21 жінки-лідерки з міст Кременчук та Олександрія. Зчитавши QR-код, відвідувачі виставки отримували можливість прослухати аудіорозповідь кожної героїні, які надихають присутніх своїм життєвим досвідом та професійними досягненнями.

КЛК ХНУВС