Викладачі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ – кандидат технічних наук старший науковий співробітник Володимир Тягній та кандидат технічних наук доцент Валентин Лісовенко взяли участь в ХХІ науково-практичній конференції «Створення та модернізація озброєння військової техніки для потреб Збройних сил України: науково-технічне супроводження, випробування та сертифікація». Науковий захід проводився в місті Чернігові на базі Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Викладач Володимир Тягній виступив із доповіддю на тему «Причини обмеження маневрених характеристик сучасних вертольотів і засобів їх покращення».

За результатами науково-практичної конференції видано збірник матеріалів.

КЛК ХНУВС