Представники структурних підрозділів Кременчуцького льотного коледжу Харківського університету внутрішніх справ відділу організації наукової роботи та гендерних питань і відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи провели зустріч із представниками Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут вагонобудування». У заході взяли участь директор підприємства кандидата технічних наук Олександр Сафронов та заступник директора по науковій роботі кандидата технічних наук Андрій Сулим.

Під час робочої зустрічі були обговорені напрями взаємодії щодо проведення спільних наукових експериментальних досліджень, впровадження міжнародних наукових проектів тощо. Керівництво науково-дослідної установи ознайомило учасників зустрічі із сертифікованим обладнанням, що буде використовуватися  для проведення експериментів.

КЛК ХНУВС