Начальник відділу міжнародних відносин та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Ірина Гладирь пройшла міжнародне стажування в польському університеті Wyższa Szkoła Gospodarki на тему: «Міжнародні гранти та дослідницькі проєкти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи».

У рамках науково-дидактичного стажування, яке тривало протягом тижня, після низки семінарів та майстер-класів з питань організації і здійснення проєктної та науково-дослідної діяльності, Ірина Гладирь отримала досвід розробки ефективних стратегій і механізмів практичної реалізації міжнародних інноваційних проєктів у сфері освіти.

Під час стажування слухачі розглянули наступні питання: національні та двосторонні міжнародні програми: можливості для фінансових проектів у сфері освіти; проєктна на науково-дослідна діяльність в університетах нового покоління; гранти, як найпоширеніша форма фінансування проєктів; особливості реалізації міжнародних проєктів: RITA, NAWA, Польсько-український обмін молоддю; програми ERASMUS; волонтерські проєкти в рамках програми Європейського корпусу солідарності; міжнародне співробітництво в галузі науки, техніки та інновацій. Усі ці питання є невід’ємною частиною функціонування університетів нового покоління.

За підсумками навчання Ірина Гладирь отримала міжнародний диплом.

КЛК ХНУВС