У місті Опішні, що на Полтавщині, відбувся восьмий етногастрофестиваль «Борщик у глиняному горщику». Традиційно у заході взяла участь голова циклової комісії Кременчуцького льотного коледжу Оксана Савченко. Як адміністраторка фестивалю вона провела п’ять дегустацій борщів, які презентували господині й пригощали нею гостей. Під час заходу також відбулися виступи хорових колективів Полтавської, Харківської та Дніпропетровської областей. Були проведені майстер-класи по створенню ляльки-мотанки, петриківського розпису, плетінню з лози, випіканню живого хліба, весільних короваїв, весільного обрядового печива, великобичківського медяника, який випікається лише на Закарпатті.

Такі заходи спрямовані на збереження та виховання культури традиційного українського харчування, спонукають досліджувати історію свого роду, традиції і звичаї українського народу. Під час занять з курсантами та студентами Оксана Савченко поділиться з молоддю своїми знаннями з української культури, традицій та звичаїв.

КЛК ХНУВС