Голова циклової комісії Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Оксана Савченко взяла участь у серії онлайн-курсів підвищення кваліфікації на платформах «PROMETHEUS», «Educational Era» та «Освітній хаб міста Києва». Викладачка успішно пройшла курси: «Зміцнення викладання та організаційне управління в університетах», «Медіаграмотність для освітян», «Основні інструменти критичного мислення», «Персональна ефективність». «Управління людьми і проектами», «Мистецтво викладання», «#blend_IT: Опануємо змішане навчання».

Теоретичний матеріал курсів був презентований цікавими відео, практичними завданнями та тестами. Під час курсів викладачка навчилася працювати з завданнями, спрямованими на логіку мислення, вдосконалила знання, вміння і навички щодо впевненого володіння інформаційними технологіями.

Набутий теоретичний і практичний досвід знайде своє відображення у подальшій професійній діяльності та стане базовим для проходження педагогічної атестації у новому навчальному році.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС