Щороку 18 травня своє професійне свято відзначають працівники музеїв понад 150 країн світу. Це свято з’явилося в календарях у 1977 році після чергового засідання Міжнародної Ради музеїв.

Важливим центром виховної роботи багатьох поколінь випускників і постійного складу Кременчуцького льотного коледжу залишається музей коледжу, який було відкрито 28 серпня 1984 року. Серед експонатів музею – документи ветеранів, їх фотографії, численні трофеї навчального закладу: кубки за перемогу у Всесоюзних турнірах із дзюдо на приз імені льотчика-космонавта  Олексія Леонова та багато іншого. Безцінними для музею є «Книга Пошани» та «Книга відгуків». В останній можна переглянути записи відомих гостей, які в різні часи відвідували Кременчуцький льотний коледж. Серед них льотчик-космонавт  Олексій Леонов, випускники Ахматгер Гардапхадзе, Борис Лялін, Микола Мельник, Герой України перший льотчик-космонавт незалежної держави Леонід Каденюк.

КЛК ХНУВС