13 грудня 2019 р. на базі Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося відкриття курсів мережної академії Cisco за напрямками: IT Essentials: PC Hardware and Software, Introduction to Cybersecurity, Cybersecurity Essentials. Зареєстровано учасників курсів 61 особа, серед них: студенти, курсанти коледжу і університету, викладачі, керівники підрозділів. З промовою виступила координатор, керівник наукового відділу, к.е.н. Петченко Марина Валентинівна, яка доповіла про можливості і перспективи що відкриваються перед учасниками курсів  та представила сертифікованого інструктора курсів,спеціаліст вищої категорії  Котлярова Кирила Геннадійовича. Котляров Кирил Геннадійович довів інформацію до учасників щодо структури курсів, термінів виконання, рівня успішного завершення курсів та побажав натхнення і плідної праці.