Представники наукової спільноти та курсантсько-студентського самоврядування Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Петченко, Наталія Кіцель, Дмитро Ходін, Вікторія Гиренко взяли участь у відеоконференції, присвяченій Дню Європи в Україні, за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Індонезії в Україні, професора, доктора Юдді Кріснанді та Міністра-радниці Посольства Республіки Індонезія в Україні пані Ерни Херліна. Захід був організований Інститутом розвитку Кременчука, спілкування проходило англійською мовою.

Пан Посол Юдді Кріснанді привітав учасників, розповів про свою діяльність та запросив відвідати посольство після завершення карантинних обмежень.

Міністр-радниця пані Ерна Херліна презентувала Індонезію, розповівши про особливості культури, економіки та традиції своєї країни, а також відповіла на запитання учасників заходу.

КЛК ХНУВС