Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Водолазська взяла участь в онлайн-курсі «Недискримінаційний підхід в навчанні», що розроблений ГО «Студена» та студією онлайн-освіти EdEra. Онлайн-курс знайомить із недискримінаційним і толерантним викладанням.

Результатом проходження онлайн-курсу є обізнаність з таких питань як критичне сприйняття інформації, дискримінація та толерантність, протидія цькуванню, гендер і нерівність у суспільстві, гендерні відносини і розподіл влади, гендерна соціалізація, критична педагогіка, які можна використовувати в практичній площині. Після успішного завершення навчання викладачка отримала сертифікат і навички протидії дискримінації в освітньому середовищі.

КЛК ХНУВС