Викладачка циклової комісії економіки та управління Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС кандидат педагогічних наук Ірина Носач пройшла підвищення кваліфікації у рамках курсу (тренінгу) особистісного зростання для освітян «Освітні інструменти критичного мислення», який відбувся на платформі масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Спікером та тренером курсу виступив доктор педагогічних наук, професор кафедри історії України, завідувач лабораторії модерної історії України та інноваційних освітніх технологій Запорізького національного університету Сергій Терно.

З лекцій у рамках курсу «Освітні інструменти критичного мислення» учасники тренінгу дізнатися, як: мотивувати учнів до навчання та задовольняти їхні освітні потреби якнайкраще; використовувати екзистенціальний аналіз австрійського психотерапевта Віктора Франкла для гармонізації освітнього середовища та забезпечення власного емоційного добробуту; упорядковувати свою активність відповідно до важливості справ; використовувати стреси для власного особистісного та фахового зростання; створювати належні освітні умови для виховання успішних та щасливих людей; доцільно добирати засоби діагностики компетенцій учнів.

Після проходження курсу Ірина Носач отримала сертифікат та нові знання, які будуть використані в освітньому процесі.

КЛК ХНУВС