Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Що таке європейська ідея?».

Під час проходження курсу учасники дізналися про те, які ідеї сформували сучасну Європу, чому і як існує Європейський Союз і яким є місце України в проєкті «Європа».

Особлива увага приділялася уникненню стереотипних поглядів на Європу та європейсько-українські стосунки, а також питанню, чому для сучасної України важливо будувати Європу в себе вдома.

Після успішного завершення курсу начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат, набуті знання будуть використані в подальшій роботі щодо налагодження та розвитку співробітництва з навчальними та інституціональними закладами Європи.

КЛК ХНУВС