Голова циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Савченко разом із викладачкою циклової комісії природничих дисциплін Світланою Грибановою провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9-х класів загальноосвітньої школи № 24 міста Кременчука.

Під час спілкування представниці коледжу розповіли школярам про спеціальності, за якими готують майбутніх фахівців у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС. Учні отримали актуальну та корисну інформацію щодо правил вступу до коледжу, дізналися про умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів.

Зустріч була цікавою та насиченою, майбутніх випускників, які виявили інтерес до навчання у коледжі, запросили на Дні відкритих дверей.

КЛК ХНУВС