Представниці Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко та викладачки Наталія Коверсун, Людмила Чижова і Людмила Іванченко дистанційно взяти участь у ІІ Міжнародній викладацько-студентській науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм», яка відбулася у Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка за допомогою платформи ZOOM.

Захід проводився з метою розширення наукового інформаційного обміну між провідними спеціалістами закладів вищої освіти у галузі сучасної педагогіки, а також залучення талановитих практикуючих викладачів до науково-дослідницької роботи.

КЛК ХНУВС