Голова циклової комісії філологічних дисциплін Оксана Савченко взяла участь у Форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті», який відбувся на платформі British Council Ukraine. У заході взяли участь експерти галузі вищої освіти України та Великої Британії, представники закладів вищої освіти, які поділилися досвідом щодо вдосконалення викладання в сучасних реаліях. Був проведений один із практичних воркшопів «Гейміфікація в освітньому процесі під час пандемії», учасники якого дізналися більше про ефективність ігор і розглянули відмінності гейміфікації (gamification) від ігрового навчання (game-basedlearning). Були представлені інструменти, які використовуються для гейміфікації освітнього процесу під час викладання в дистанційному форматі. Панельна дискусія «Викладач та студент – як побудувати взаємодію?» дала можливість поєднати творчий тандем студентів і викладачів. Під час воркшопу «У ролі викладача: створення тестових завдань студентами, як інструмент активного навчання» учасникам було запропоновано обговорити критерії оцінки тестів, розроблених студентами. Учасники ознайомилися з деякими платформами для складання тестування: Kahoot, Quizizz, Mentimeter. Були представлені основні переваги підходу (студентоцентрований підхід, партнерські стосунки між викладачем і студентом, реалізація принципу активного навчання).

Отриманий під час форуму досвід буде використаний викладачкою у професійній діяльності та застосований у навчально-виховному процесі.

КЛК ХНУВС