Сьогодні, 26.01.2021 до здобувачів освіти Кременчуцького льотного коледжу на лекцію з дисципліни «Основи аеронавігації» (викладач – Журід Володимир Іванович) завітав начальник штабу авіаційного загону навчально-тренувального центру з підготовки авіаційного персоналу, випускник коледжу Кошеленко Артур Олександрович. Пан Артур розповів майбутнім пілотам про систему підготовки в цивільній авіації та в системі МВС та про особливості проведення теоритичної та льотної підготовки. Артур Олександрович стисло роз’яснив інформацію, що наведена в наказі №565 Державіаслужби України та наголосив важність та актуальність сумлінного вивчення фахових дисциплін. Курсантами було задане питання, стосовно нових тестів на профпридатність, які будуть запроваджені Державіаслужбою (тест SQB) начальник штабу люб’язно надав інформацію стосовно підготовки та проходження цих тестів.