У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету координатором проблемної групи, викладачем іноземних мов, спеціалістом вищої категорії Людмилою Іванченко було проведено засідання наукового гуртка «Роль іноземних мов у професійній діяльності майбутніх економістів». Засідання відбулося у формі круглого столу-диспуту за темою «Міжкультурне спілкування. Подолання комунікативних бар’єрів взаєморозуміння та відносин в усному офіційному (діловому) та неофіційному спілкуванні». Мета проведення круглих столів – це зустрічі однодумців, що прагнуть знайти спільне рішення з конкретного питання, а також можливість усім бажаючим вступити в дискусію або полеміку з актуальних питань. Такі турніри спонукають учасників не лише до більш глибокого вивчення проблеми, а й розвивають вміння застосовувати доцільні діалектичні методи та прийоми.

Людмила Іванченко розповіла здобувачам освіти, як подолати комунікативні бар’єри взаєморозуміння та відносин в усному офіційному та неофіційному спілкуванні. Одна з учасниць гуртка підготувала доповідь на тему «Вивчення перешкод на шляху спілкування та способи їх уникнення неофіційному спілкуванні». Обговорення проблем, дискусії, обмін думками та досвідом під час обговорення актуальних питань надали круглому столу динамічності й інформативності.