Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Про НАТО».

Розглядалися питання історії створення Північно-Атлантичного Альянсу, стандартів НАТО, умов членства в цій організації. Приділено було увагу розвінчуванню міфів та дезінформації про НАТО, питанням сприйняття українським суспільством НАТО та України в НАТО, інформуванню громадян України про організацію та реформи в секторі національної безпеки України. Розглядалися питання сучасного стану відносин Україна–НАТО та шлях України до стратегічної цілі членства у НАТО.

Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані для подальшої роботи, зокрема, для вирішення пріоритетних завдань, визначених Річною національною програмою під егідою Комісії Україна – НАТО на 2021 рік.