Викладачем циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Валентиною Гардаш за участі письменника, поета, мовознавця, дослідника літератури, члена Товариства української мови Володимира Вусика було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Українська література» за темою «Література рідного краю». У своєму виступі Володимир Вусик розповів про визначних кременчужан минулого й сучасності, які прославили рідний край. Курсанти ознайомилися з книжковою виставкою місцевих авторів, переглянули відеопрезентацію про письменників м. Кременчук – членів Спілки письменників України, підготували та виступили з доповідями.