Викладачі циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Валентина Сиволожська та Олена Давітая відвідали Садківську загальноосвітню школу I-III ступенів та провели профорієнтаційну зустріч за сприянням директора школи Світлани Грисюк. У заході взяли участь учні 9–11 класів. Майбутнім абітурієнтам розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів у КЛК ХНУВС, про особливості та умови навчання, строки проведення вступної кампанії в льотному коледжі у 2021р.

Учні, які виявили бажання навчатися у льотному коледжі, заповнили анкети. П’ятеро школярів написали заяви на вступ до Кременчуцького льотного коледжу.