Викладачем циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Олексієм Юрко та кандидатом технічних наук доцентом кафедри електронних апаратів Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Дмитром Кухаренком для курсантів 2 курсу спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Промислова електроніка та мікросхемотехніка» за темою «Комбіновані транзитори, тиристори, інтегральні мікросхеми».

Курсанти ознайомились з особливостями будови спеціалізованих польових транзисторів та тиристорів. Були продемонстровані особливості перевірки працездатності транзисторних приладів за допомогою вимірювальних приладів та показане моделювання роботи фазового регулятора в програмному симуляторі електронних схем.

Наприкінці доцент Дмитро Кухаренко відповідав на численні запитання курсантів.