Від імені чоловіків Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ вітаю Вас з Міжнародним днем жінок у науці.

Наука – важка і серйозна сфера, вона потребує високих розумових здібностей, сконцентрованості та відданості своїй справі. Впровадження гендерної рівності в усі сфери людського життя – стратегічна ціль, яку поставили собі усі прогресивні країни світу. Талант не має статевих, національних чи ідеологічних обмежень.

У будь-який період історії неважко відшукати передових і талановитих жінок-вчених, які рухали науку нарівні з чоловіками.

Дозвольте висловити щиру повагу і вдячність за Вашу активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток нашого коледжу і держави в цілому. Нових творчих звершень, натхнення та сили, любові, бажання надалі шукати відповіді на питання, добробуту та жіночого щастя!

Зі святом!

З повагою, директор Кременчуцького льотного коледжу Руслан Яковлєв