Розроблено та оприлюднено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України для громадського обговорення проєкт стандарту фахової передвищої освіти України: галузь знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальність 051 «Економіка».

Проєкт підготовлений членами підкомісії спільно з кураторами робочої групи зі спеціальності 051 «Економіка» Науково-методичної комісії з бізнесу, управління, соціальної роботи та сервісу сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. Серед членів підкомісії є представниця Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук, начальник наукового відділу Марина Петченко. Під час робочих зустрічей з розробки проєкту стандарту члени науково-методичної комісії вносили пропозиції, обговорювали їх та формували змістову структуру документу. Після громадського обговорення проєкт стандарту винесено на розгляд Сектору фахової передвищої освіти.

КЛК ХНУВС