28 листопада 2019 року директор Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Олексій Котов, його заступники та курсанти коледжу відвідали навчально-тренувальний центр компанії «Хелітрейнінг Україна», яка займається розробкою та конструюванням авіаційних тренажерів, технічного обладнання навчальних класів, а також виконує тренувальні польоти на авіаційних тренажерах вертольотів Мі-8МТВ-1 та Мі-171. Генеральний директор компанії Олександр Козенко та фінансовий директор компанії Леонід Голобородько провели екскурсію та ознайомили представників коледжу з роботою компанії та її продукцією. Директор коледжу Олексій Котов подякував керівництву компанії «Хелітрейнінг Україна» за надану інформацію. Обидві сторони висловили бажання співпрацювати в майбутньому.