Науковий відділ Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ спільно із курсантсько-студентським самоврядуванням провели для здобувачів освіти льотно-технічних спеціальностей інтерактивний захід наукового спрямування – науковий квест.
Мета заходу – популяризація наукової складової та її активізація серед здобувачів освіти коледжу. Завдання для квесту були розроблені із використанням сучасних технологій, QR кодів, що охоплюють такі тематичні сфери науки як історія авіації, міжнародні авіаперевезення, авіаційні прилади, системи авіоніки, інші тематики із авіаційного спрямування.
Всі учасники наукового квесту перебували в рівних умовах, мали спільну мету та проявили неабияку ерудицію, креативний підхід та наполегливість у вирішенні завдань.
Урочисте нагородження переможців провели заступник директора коледжу Юрій Шмельов та представники наукового відділу:
І місце посіла команда, до складу якої увійшли курсанти Ігор Пічкур, Анатолій Шевчук, Вікторія Гиренко, Максим Сокур;
ІІ місце виборола команда курсантів у складі: Артема Гамзи, Артура Вітренка, Руслана Рудика, Сергія Глущенка;
ІІІ місце посіла команда, до якою увійшли курсанти Єлизавета Подкур, Владислав Тарасенко, Тимофій Одинцов.

КЛК ХНУВС