Вже традиційно напередодні новорічних свят у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ курсантів і студентів, які мають соціальний статус "дитина-сирота", "дитина позбавлена батьківського піклування" із Днем Святого Миколая привітали директор Руслан Яковлєв, заступник директора Юрій Шмельов, фахівці відділу соціально-гуманітарної, виховної та профорієнтаційної роботи. Курсанти отримали поздоровлення, слова підтримки, а також смачні подарунки.

Директор коледжу Руслан Яковлєв зазначив, що керівництво робить все можливе для комфортних умов навчання й проживання, а також для здобуття якісної освіти та подальшого працевлаштування. Він наголосив, що завжди радий спілкуванню з молоддю, конструктивному обговоренню та вирішенню актуальних питань.

Під час святкового чаювання кожен із присутніх поділився своїми враженнями про навчання у коледжі, планами на майбутнє та мріями, здійснити які обов’язково допоможе Святий Миколай.

КЛК ХНУВС