Представники Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ начальниця наукового відділу кандидатка економічних наук Марина Петченко та науковий співробітник наукового відділу кандидат фізико-математичних наук Олександр Базик дистанційно долучилися до Форуму прогресивних людей «Зазирнути у 2021: знати, як кризи долати».
У форумі взяли участь урядовці, представники сектору неурядових організацій, наукова спільнота, організації-партнери.
Захід був розподілений на блоки:

• політика (якість роботи політиків, роль жінки в політиці, гендерні квоти, ефективність боротьби з пандемією, прогнози на 2021 рік);
  • економіка (гендерні аспекти, рівень заощаджень населення та ресурси держави щоб пережити карантин, стабільність економіки та підтримка соціальної сфери,прогнози на 2021 р.);
  • освіта (сучасний стан системи української вищої освіти,  критерії ідеальної освіти,  як українська освіта адаптується до навчання в умовах карантину, прогнози на2021 рік);
  • спеціальні теми (ключові ньюзмейкери, становище наймогутніших держав світу, як міжнародні партнери планують співпрацювати з Україною,робота громадських організацій).

Набуті знання та навички будуть реалізовані учасниками форуму в науково-дослідній роботі та у заходах, що заплановані до проведення науковим відділом на базі коледжу у 2021 році.

КЛК ХНУВС