Керівником наукового гуртка «Теорія автоматичного управління в енергетиці»  кандидатом технічних наук, професором, викладачем циклової комісії авіаційного і радіоелектронного обладнання Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Юрієм Гаврилюком разом із членами гуртка проведено науковий семінар на тему «Методи спрощення розрахунків у теорії автоматичного управління».

Учасники наукового гуртка виступили з тезами доповідей на теми:

– заміна диференціального рівняння динамічної системи на алгебричне (характеристичне) рівняння (курсант Данило Виборнов);

– лінеаризація нелінійної функції динамічної системи  для спрощення розрахунків (курсант Олександр Кравчук);

– умови лінеаризації нелінійної функції (курсант Олександр Заливчий);

використання частотних критеріїв для визначення стійкості автоматичної системи управління (курсант Костянтин Костевич).

В обговоренні доповідей взяли участь курсанти Дмитро Бондаренко, Дмитро Гонтовий, Кирило Василенко, Кирило Бузов.

За результатами роботи наукового семінару керівником гуртка Юрієм Гаврилюком було підбито підсумки.

КЛК ХНУВС