Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник взяла участь у вебінарі «Розвиток особистісного потенціалу: шлях до гармонійного існування».
Захід провела Ірина Поліщук – кандидатка наук з державного управління, експертка з питань особистісного та професійного розвитку, а також менторства, тренерка з розвитку лідерства та професійного потенціалу, яка вивчала кращі практики належного врядування у Польщі, Німеччині та США.
Під час вебінару учасники дізналися про особливості особистісного потенціалу, секрети досягнення високого рівня енергії, лайфхаки розвитку сильних сторін та лідерства, а також отримали практичні поради щодо гармонійного існування.

КЛК ХНУВС