Інженер з якості відділу управління якістю (авіаційна складова) Кременчуцького льотного коледжуХарківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Шаповалова закінчила навчання на тему «Практична соціологія для професіоналів медіа» на платформі онлайн-освіти «Prometheus».

У процесі навчання були вдосконалені та набуті такі компетентності: критичне та системне мислення, вміння та навички роботи з інформацією; здатність збирати та накопичувати інформацію; здатність аналізувати інформацію; знання вимог до оприлюднення результатів досліджень громадської думки; вміння провести міні-соціологічне дослідження; вміння відрізняти фейкову інформацію; аналіз та збирання інформації у соціальних мережах.

Знання, які були отримані під час навчання, будуть використані при роботі щодо забезпечення якості освіти.

КЛК ХНУВС