27 вересня 2019р. в рамках наукового співробітництва Кременчуцький льотний коледж ХНУВС відвідали Городній Олексій Миколайович - к. т. н., старший викладач кафедри електроніки, автоматики, робототехніки та Куць Євген - керівник наукового гуртка роботехніки Чернігівського національного технологічного університету. Зустріч організована Петченко Мариною Валентинівною - керівником наукового відділу, к. е. н. та Бойко Сергієм Миколайовичем - завідувачем відділення авіаційного транспорту, електроенергетики і управління, к. т. н. Мета зустрічі - співпраця навчальних закладів у науковій сфері, проведення спільних досліджень та організація мастер-класу з роботехніки для студентів і курсантів коледжу.