У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося засідання наукового гуртка «Когнітивні дослідження в сучасній філології» під керівництвом викладачки Наталії Коверсун.

На засіданні керівник наукового гуртка презентувала інформацію про наукові конкурси, гранти, конференції та вебінари. Також заслухали тези доповідей курсанта Назара Кісельова «Синхронне та асинхронне навчання – невід’ємні складові дистанційної освіти» (V Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна наука: проблеми і перспективи») та курсанта Антона Тихонова «Культурний діалог та взаємодія – невід’ємні складові країн Європи та світу» (Всеукраїнська наукова конференція «Українство: динаміка сенсів і вимірів національного буття»). Члени наукового гуртка взяли активну участь в обговоренні доповідей та вирішили залучати інших курсантів до активної участі у конференціях та вебінарах.

КЛК ХНУВС