У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл для здобувачів вищої освіти на тему «Актуальні питання використання методу проєктів для диференціації та індивідуалізації навчання».

Захід організовано та дистанційно проведено викладачем-методистом циклової комісії природничих дисциплін Світланою Грибановою. У роботі круглого столу взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 272 «Авіаційний транспорт».

Проведення круглого столу дало змогу узагальнити практичні аспекти: роботи над проєктами, самоорганізації, вирішення завдань проблемного характеру та створення власних проєктів у програмному середовищі текстових процесорів.

Присутні обговорювали, аналізували, коментували та обмінювалися думками з питань роботи круглого столу.

КЛК ХНУВС