У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства» до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями за участі курсантів і студентів та працівників Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся благодійний захід «Добро крокує по землі» для дітей з обмеженими можливостями Кременчуцької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату. Курсанти та студенти КЛК ХНУВС активно готувалися до зустрічі з дітлахами, щоб подарувати позитивні емоції, радість та частинку своєї душі.

Неймовірну енергетику, позитив, доброту та щирі посмішки – усім цим вони ділилися з дітьми. Під час благодійного заходу вихованці навчального закладу із захопленням поринули у казку про добро, яку подарували здобувачі вищої освіти та працівники коледжу. Після заходу щасливі діти отримали солодощі. Захід пройшов з дотриманням усіх карантинних вимог.

КЛК ХНУВС